niedziela, 11 listopada 2012

WFM czyli Wrocław Fashion Meeting


Wrocław Fashion Meeting. Oczywiście, że musiałyśmy się tam wybrać! Całodniowy meeting mody, czy nie brzmi to kusząco? O godz 12 stawiłyśmy się na Wystawowej, aby podziwiać kolekcje m.in. Averly London, Charlotte Rouge, Katarzyna Królak, Ayenn, A et U, EwelineB, Beata Mielewczyk, MY, Moxmoda, Katarzyna Ditrich-Paturalska, Lady Collection. 
Kolekcja na która stawiamy? Charlotte Rouge! Coś cudownego. Na tyle nas przekonała, że Kuczi pozwoliła sobie na chwilę szaleństwa i dokonała zakupu istnej perełki. Ale to będziecie mogli zobaczyć  dopiero w najbliższej stylizacji. 
Wieczorna gala finałowa zaczęła się od pokazu marki Mohito, następnie Folk Design, Le Blakk, Gregor Gonsior ( na temat projektów tego projektanta można dużo mówić. Oczywiście w samych superlatywach. Stwierdziłyśmy, że jemu zafundujemy osobnego posta), Lewanowicz, Kamila Gawrońska-Kasperska.
I wszystko byłoby świetnie i pięknie gdyby nie modelki! Na zdjęciach to nie jest takie widoczne, ale dziewczyny miały zaniedbane ciała, chodziły przygarbione i psuły odbiór kolekcji. Może mamy wygórowane wymagania, lecz takie jest nasze zdanie. Ktoś odpowie, abyśmy lepiej popatrzyły na siebie? Ok. Tylko że bycie modelka to zawód, który stawia pewne wymagania. Czy się mylimy?3 komentarze:

 1. piękne zdjęcia!

  zobacz róniweż śliczne sukieneczki z wstawaki z eko skórki idealne do super stlizacji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Mnie się jeszcze nigdy nie udało być na czymś podobnym :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia,najbardziej podoba mi sie strój z 3 zdjęcia i ten cału w odcieniu nude:*
  zapraszam:*

  OdpowiedzUsuń